4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Family Cup - narciarscy mistrzowie z Przemyśla

10 marca 2018 roku na stoku Stacji narciarskiej Krynica Słotwiny Ski odbył się XXIII Finał Mistrzostw Polski w Narciarstwie i Snowboardzie Family Cup 2018. Na starcie zameldowało się 92 zawodników w kategorii narty oraz 24 snowboardzistów. Znakomitą większość bo aż 33 narciarzy i 6 snowboardzistów stanowiła reprezentacja naszego województwa. Przemyśl reprezentowany był przez 26 narciarzy oraz 3 snowboardzistów.

Po emocjonującej walce na wiosennej już i wymagającej trasie mieszkańcy Podkarpacia zdobyli Tytuły Mistrzów Polski:

Familu foto Beata Barczak.jpeg

Zosia Kuligowska – kategoria A/Kobiety - Przemyśl

Jerzy Kuligowski – Kategoria A/Mężczyźni - Przemyśl

Zygmunt Bobko – Kategoria I/Mężczyźni - Przemyśl

Józef Gudzelak – Kategoria J/Mężczyźni - Przemyśl

Jakub Gręda – Kategoria C/Mężczyźni - Przemyśl

Marcin Korab Kategoria A/Mężczyźni snowboard - Lutcza

Ponadto, zawodnicy Podkarpacia zajęli miejsca:

Kategoria A/Kobiety 3 miejsce Agata Gręda - Przemyśl

4 miejsce Małgorzata Fałta - Przemyśl

Kategoria B/Kobiety 2 miejsce Zuzanna Gręda - Przemyśl

Kategoria B/Mężczyźni 2 miejsce Paweł Gibalewicz - Przemyśl

    3 miejsce Damian Semp - Przemyśl

    5 miejsce Karol Lech - Rzeszów

Kategoria C/Mężczyźni 4 miejsce Rafał Korab - Lutcza

    5 miejsce Kuba Barczak - Przemyśl

    6 miejsce Kacper Zięba - Głogów Młp.

Kategoria D/Mężczyźni  2 miejsce Gabriel Grzegorzak - Przemyśl

     3 miejsce Norbert Barczak Przemyśl

     5 miejsce Maciej Kuligowski jr

Kategoria E/Kobiety 5 miejsce Aleksandra Goławska

Kategoria E/Mężczyźni 3 miejsce Grzegorz Gibalewicz

     4 miejsce Gracjan Grochowicz

Kategoria F/Kobiety 2 miejsce Oliwia Kuligowska - Przemyśl

4 miejsce Magdalena Fałta - Przemyśl

Kategoria F/Mężczyźni 2 miejsce Michał Majcher - Rzeszów

    4 miejsce Michał Sienkiewicz Przemyśl

Kategoria G / Mężczyźni 6 miejsce Bartłomiej Barczak - Przemyśl

       7 miejsce Maciej Koza - Krosno

Kategoria H/Kobiety 3 miejsce Małgorzata Kuligowska - Przemyśl

Kategoria H/Mężczyźni 6 miejsce Leszek Grzegorzak - Przemyśl

     9 miejsce Dariusz Flis - Stalowa Wola

Kategoria I/Mężczyźni 3 miejsce Krzysztof Szybiak - Jarosław

                                               4 miejsce Marek Szymański Przemyśl

Kategoria J/Mężczyźni  2 miejsce Stanisław Stachów Przemyśl

    3 miejsce Adolf Kunkiewicz Przemyśl

 

Snowboard:

A/Mężczyźni 4 miejsce Filip Kilon - Przemyśl                       

B/Mężczyźni 2 miejsce Jakub Dobosiewicz - Przemyśl

C/Mężczyźni 4 miejsce Michał Sienkiewicz - Przemyśl

5 miejsce Michał Korab -Lutcza

D/Mężczyźni 3 miejsce Witold Korab    Lutcza

 

Drużynowo – Rodzinnie

narty

Rodzina Barczak Przemyśl – 3 miejsce

Rodzina Kuligowscy Przemyśl – 4 miejsce

Snowboard

Rodzina Korab Lutcza – 2 miejsce

 

Opracował:

Robert Kazimir 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 14-03-2018 12:23