22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mecz „Orłów Górskiego” przełożony

     Zaplanowany na dzień 31 marca br. mecz piłki nożnej Reprezentacji Polski Oldbojów - „Orłów Górskiego z drużyną weteranów - byłych reprezentantów ZSRR i Ukrainy odbędzie się w innym terminie. Trwają ustalenia z Polskim Związkiem Piłki Nożnej dotyczące nowej daty i szczegółów tego wydarzenia.

      Wpływ na decyzję o zmianie terminu meczu, który ma być elementem akcji promującej organizację EURO 2012 w Polsce i Ukrainie, miały postanowienia Ukraińskiej Federacji Piłki Nożnej . Na początek kwietnia br. zostały wyznaczone wybory do władz tego związku, co spowodowało utrudnienia organizacyjne związane ze spotkaniem reprezentacji oldbojów Polski i Ukrainy.

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl