-2.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielkanocne gotowanie na przemyskim Rynku - Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wspólnie z Akademią Gotowania dla Malucha mamy zaszczyt zaprosić wszystkich milusińskich z Przemyśla i okolic na wielkie przedświąteczne gotowanie na przemyskim Rynku!

 

W dniach 23, 24 i 25 marca w samym sercu naszego miasta odbywać się będzie doroczny Jarmark Wielkanocy. Jarmarczne stoły uginać się będą pod makowcami i babkami wielkanocnymi, swojskimi wędlinami, chlebami i miodem. Będą też pisanki, świąteczne stroiki, artystyczne rękodzieło i wszystko co związane z nadchodzącymi wielkimi krokami Świętami Wielkanocnymi…

Jarmarkowi jak zawsze towarzyszyć będą również występy artystyczne, degustacje, różnego rodzaju warsztaty i konkursy dla dzieci.

 

Jedną z atrakcji wydarzenia będą przygotowane przez przemyski Urząd Miejski i Akademię Gotowania dla Malucha warsztaty kulinarne dla najmłodszych mieszkańców nadsańskiego grodu. W związku z powyższym pragniemy zaprosić wszystkie chętne dzieci do wspólnego gotowania. A gotować będziemy nie byle co, bo prawdziwy, przepyszny i pachnący żurek wielkanocny!

Na naszych małych kucharzy czekać będzie czterdzieści stanowisk do gotowania wyposażonych w sprzęt kuchenny. Jednak z uwagi na fakt, iż ilość miejsc jest ograniczona – zachęcamy do nie zwlekania z dokonywaniem zapisów – telefonicznie: 695 423 832 albo osobiście w Restauracji Bosko (Przemyśl, ul. Władycze 1). Zapisy przyjmowane będą do 23 marca br. lub do wyczerpania miejsc. Do wspólnego gotowania zapraszamy wyłącznie dzieci w wieku od 5 do 13 lat.

 

Do zobaczenia!

 

Bosko_plakat_warsztaty.jpeg

 

Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl