25.5 °C
×

I Podkarpacka Spartakiada Służb Mundurowych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

W dniu 28 lutego br. w Przemyślu odbyła się I Podkarpacka Spartakiada Służb Mundurowych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Zawody odbyły się na stoku narciarskim w Przemyślu. Organizatorem zawodów był: Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przemyślu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Wojewódzka Policji Rzeszowie. Do sportowej rywalizacji stanęło 80 osób sklasyfikowanych w 6 drużynach:

- STRAŻ POŻARNA -KOBIETY
- POLICJA-KOBIETY
- STRAŻ POŻARNA - MĘŻCZYŹNI
- POLICJA-MĘŻCZYŹNI
- VIP - OPEN
- OPEN - WSZYSCY

Najlepszą drużyną w kategorii OPEN okazali się policjanci, natomiast wśród startujących w kategorii VIP najlepszą narciarską formą wykazali się strażacy. W tej kategorii pierwsze miejsce zajął Bogdan Zięba – zastępca komendanta PSP w Jaśle. Drugie miejsce zajął Mariusz Zamirski – Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Trzecie miejsce na podium należało do Piotra Rędziniaka - zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Strzyżowie. W tej kategorii wystartował również Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, który uplasował się na pozycji czwartej.
Sędzią głównych zawodów był Mieczysław Puchalski, Kierownikiem Mariusz Zamirski Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W załączeniu wyniki spartakiady w formacie PDF.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

PDFwyniki zawodów

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl