5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prawdziwy ślizg po medale, czyli 10. Otwarte Mistrzostwa w łyżwiarstwie szybkim SP nr 1

W piątek, 23 lutego 2018 r. odbyła się X Edycja Otwartych Mistrzostw w łyżwiarstwie szybkim Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu. Zawody odbywały się pod patronatem honorowym Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego i Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy. Organizatorem Mistrzostw był dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemyślu, Stowarzyszenie Przyjaciół SP nr 1, Rada Rodziców oraz nauczyciel wychowania fizycznego Artur  Goclon.

 

sp1 (1).jpeg

 

Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 85 uczniów z przemyskich szkół podstawowych: SP 4, SP 11, SP Salezjanie i SP 1.

 

sp1 (2).jpeg

 

Okazałe puchary, medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowali: Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, Prezydenta Miasta Przemyśla Robert Choma, sklep sportowy „Tramp”, zakład fotograficzny Foto-Studio Jacek Choma, sklep komputerowy „Komputronik”, NZOZ „Paramedyk” oraz Straż Miejska w Przemyślu.

 

sp1 (3).jpeg

 

Chcielibyśmy złożyć wielkie podziękowania dla naszych sponsorów, uczestników, opiekunów drużyn, rodziców, a także absolwentów „Jedynki” oraz p. Markowi Osiadaczowi dyrektorowi POSiR w Przemyślu za bezpłatne udostępnienie lodowiska na czas zawodów oraz pomoc techniczną w przeprowadzeniu zawodów.” – powiedział Maciej Kozłowski, dyrektor SP nr 1 w Przemyślu, organizator zawodów.

 

sp1 (4).jpeg

 

 

 

WYNIKI

ZAWODNICY W KATEGORII

 

ZAWODNICY W KATEGORII

Dziewczęta  kl I – II

Czas [s]

Chłopcy kl I – II

Czas [s]

1 miejsce  Nikola Klein-Nuckowska SP 1

24,60

1 miejsce Sebastian Smotrycki SP 1

22,45

2 miejsce – Ola Jackiewicz SP 1

25,25

2 miejsce – Alan   Wójcik SP 1

22,93

3 miejsce – Wiktoria Świetliczka SP 1

25,53

3 miejsce – Maciej Winiarski SP 4

25,08

 

 

 

Dziewczęta kl  III – IV

Czas [s]

 

Chłopcy kl III - IV

Czas [s]

1 miejsce -  Maja Muszyńska SP 1

21,39

1 miejsce Kacper Choma SP 1

19,02

2 miejsce –Amelia Muszyńska SP 1

22,21

2 miejsce  Jakub Stawarz   SP 1

19,60

3 miejsce – Martyna Małek  SP 1

23,03

3 miejsce Kacper Kumięga SP 1

20,43

 

 

 

Dziewczęta kl V – VI

Czas [s]

 

Chłopcy kl V – VI

Czas [s]

1 miejsce Sandra Szybiak SP 1

34,94

1 miejsce Kacper Dzidzicki SP 4

36,64

2 miejsce Julia Smotrycka SP 1

37,22

2 miejsce Szymon Bulanda  SP 1

37,04

3 miejsce Aleksandra Urbańska SP 4

40,19

3 miejsce Kamil Sawicki  SP 11

37,56

 

 

 

Dziewczęta kl VII

Czas [s]

 

Chłopcy kl VII

Czas [s]

1 miejsce Klaudia Podmokły SP 11

34,94

1 miejsce Jacek Chrzan SP Salezjanie

25,64

2 miejsce Oliwia Górska     SP 1

37,22

2 miejsce Dawid Dobosz  SP 1

34,04

3 miejsce  Magdalena Ams  SP 4

40,19

3 miejsce Karol Walczyszewski SP 1

34,56

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 07-03-2018 15:25