10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UROCZYSTE PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ

     W dniu 26 października br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie z udziałem reprezentantów szkół wyróżniających się pod względem sportowym, którego celem było podsumowanie szkolnego współzawodnictwa w sezonie 2005/2006. W uroczystym podsumowaniu udział wzięli: Dyrektorzy szkół i nauczyciele wychowania fizycznego oraz Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, Wiesław Jurkiewicz Zastępca Prezydenta Miasta, Piotr Idzikowski Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu i młodzież, która pracowała na sukcesy sportowe.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 14,
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6,
III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4.

W Gimnazjadzie:

I miejsce - Gimnazjum Nr 1,
II miejsce - Gimnazjum Nr 5,
III miejsce - Gimnazjum Nr 3.

W Licealiadzie:

I miejsce - II Liceum Ogólnokształcące,
II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące,
III miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących.


     Poszczególne szkoły otrzymały talony na sprzęt sportowy i puchary. Natomiast wyróżniający się nauczyciele: Edyta Buława-Sieńko, Jacek Hendzel, Janusz Andruszkiewicz, Joanna Ner-Marciniak, Maria Sugier, Antoni Kulik, Małgorzata Styś, Teresa Życzkowska i Barbara Jałocha otrzymali okolicznościowe podziękowania z rąk Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla.
     Wyróżnienia za prowadzenie współzawodnictwa sportowego otrzymali również pracownicy POSiR-u: Iwona Skrzypek i Czesław Malik.

     Doskonała współpraca wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego i uczniów zaowocowała kilkoma spektakularnymi sukcesami na szczeblu wojewódzkim. W klasyfikacji gmin Przemyśl zajął II miejsce, a w klasyfikacji powiatów miejsce III.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 31-10-2006 13:47
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 15:02