22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POKAZ SPRAWNOŚCI GOPR

8 października br. na zakończenie ogólnopolskiego szkolenia GOPR, które odbędzie się w Przemyślu, na stoku narciarskim będzie miał miejsce pokaz sprawności ratowników.

Ogólnopolskie szkolenie GOPR wraz ze służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo osób korzystających z kolei linowych na stoku narciarskim, będzie trwało w naszym mieście od 5 do 8 października. Wspomniane zajęcia praktyczne – pokazy, odbędą się w niedzielę 8 października w godzinach 9.00 – 13.00. W programie jest przewidziana m.in. ewakuacja statystów korzystających z górnej kolei krzesełkowej.

W imieniu organizatorów – Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – serdecznie zapraszamy na stok narciarski!

 

źródło: POSiR

 

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl