22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA

     W dniach 29-30 września br. odbędzie się IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Sportowe rywalizacje rozpoczną się od rozegrania meczów eliminacyjnych w grupach w piątek 29 września br. o godzinie 8.00. Spotkania finałowe w ramach turnieju zostaną rozegrane w sobotę początek o godzinie 9.00. Swój udział w rozgrywkach zgłosiło 10 drużyn, które zostaną podzielone na 2 grupy po 5 drużyn. Mecze rozgrywane będą w grupach systemem ,,każdy z każdym”.

 

     Na sportowe zmagania zapraszamy do Hali Sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu przy ul Mickiewicza 30. Poniżej prezentujemy terminarz rozgrywek.

   

GRUPA A

1. Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu;  
2. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu;
3. Straż Ochrony Kolei w Przemyślu;
4. Zakład Karny w Przemyślu;
5. Izba Celna w Przemyślu;

GRUPA  B  

1. Straż Miejska Bełchatów;
2. Straż Miejska Warszawa;
3. Urząd Skarbowy w Przemyślu; 
4. Komenda Miejska Policji w Przemyślu;
5. Straż Miejska Przemyśl.

Uroczyste otwarcie turnieju
ok. godziny 10.15 PIĄTEK 29 września 2006r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

8:00

Urząd Skarbowy – SM Przemyśl

2

8:25

KMP – SM Bełchatów

3

8:50

KM PSP – BOSG

4

9:15

SM Warszawa – SM Przemyśl

5

9:40

SM Bełchatów  - Urząd Skarbowy

6

  10:25

Zakład Karny – KM PSP

7

  10:50

KMP – SM Przemyśl

8

  11:15

BOSG  -  Izba Celna                      

9

  11:40

SOK – Zakład Karny

10

  12:05

SM Bełchatów – SM Przemyśl

11

  12:30

KMP – SM Warszawa

12

  12:55

SOK – BOSG

13

  13:20

Izba Celna – KM PSP

14

  13:45

 SM Warszawa – Urząd Skarbowy

15

  14:10

SOK – KM PSP

16

  14:35

Izba Celna -  Zakład Karny

17

  15:00

SM Warszawa – SM Bełchatów

18

  15:25

Urząd Skarbowy – KMP

19

  15:50

SOK – Izba Celna

20

  16:15

Zakład Karny – BOSG

SOBOTA 30 września 2006r.

21

   9:00

  3 A  -  4 B   miejsca 5-8

22

   9:25

  3 B  -  4 A   miejsca 5-8

23

   9:50

  1 A  -  2 B   miejsca 1-2

24

 10:15

  1 B  -  2 A   miejsca 1-2

25

 10:40

 Mecz o miejsca 9-10  5A-5B

26

 11:05

 Mecz o miejsca 7-8   pokonani z meczów nr 21 i 22

27

 11:30

 Mecz o miejsca 5-6   wygrani z meczów nr 21 i 22

28

 11:55

 Mecz o miejsca 3-4   pokonani z meczów nr 23 i 24

29

 12:20

 Mecz o miejsca 1-2   wygrani  z meczów nr  23 i 24

 13:00

ZAKOŃCZENIE  TURNIEJU i WRĘCZENIE NAGRÓD

 

 

 

Rafa Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta