22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie Orlątka w akcji! - Leżajsk Winter CUP 2018 należał do UKS Orlik Przemyśl!

25 lutego br.  młodzi piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego Orlik Przemyśl (rocznik 2008) pozazdrościli swoim młodszym kolegom z rocznika 2009 wygrania turnieju, który odbył się tydzień wcześniej. 10-latkowie zmierzyli się w Leżajsku w gronie ośmiu zespołów w systemie „każdy z każdym”. Grali tak dobrze, że okazali się zupełnie bezkonkurencyjni. Tym samym – Leżajsk Winter CUP 2018 należał do nich!


W sumie przemyślanie wygrali sześć spotkań. Tylko raz zremisowali, jednak z bardzo dobrym, mocnym przeciwnikiem, jakim niewątpliwie jest SMS Resovia Rzeszów. W Leżajsku Orlęta strzeliły przeciwnikom 23 bramki, tracąc w ciągu całego turnieju zaledwie jedną… Walka była niezwykle zacięta, chłopcy po raz kolejny pokazali bardzo dojrzałą, finezyjną grę połączoną z wieloma kombinacyjnymi zagraniami, za co zostali nagrodzeni przez licznie zgromadzoną widownię oraz swoich wiernych, niezawodnych kibiców, którzy przybyli z Przemyśla, aby wspierać swoją ukochaną drużynę gorącymi brawami.

 

Dziękujemy organizatorom i panu Burmistrzowi Miasta Leżajska za zaproszenie, wzorowe przygotowanie, przeprowadzenie turnieju oraz wspaniałe nagrody. Rodzicom i kibicom dziękujemy za doping, a sędziom za obiektywizm. Przeciwnikom dziękujemy za walkę do końca i postawę fair play.”- powiedział po powrocie do Przemyśla trener Orlątek – Henryk Łaskarzewski.

 

Najpiękniejsza bramka leżajskiego turnieju bezapelacyjnie należała do zawodnika UKS Orlik Przemyśl - Marcela Jamrozika. Królem strzelców został zaś Sergio Rożak - reprezentant tej samej drużyny.

leza1.jpeg

 

UKS Orlik reprezentował swoje miasto w składzie:

Hubcio Kędziora 3br, Oskar Smycz 3br, Kornel Rybak 3br, Karol Orfin, Sergio Rożak 7br, Jasio Borysławski 2br, Wiktor Kłusek, Marcel Jamrozik 1br, Tymcio Sociński 4br oraz Mateusz Bobrowicz.

Trenerem naszej wspaniałej reprezentacji jest Henryk Łaskarzewski.

 

Gratulujemy!

 

leza.jpeg

 

Tabela końcowa:
1. UKS Orlik Przemyśl
2. SMS Resovia Rzeszów
3. Grunwald Budziwój
4. Orzełek Przeworsk
5. Sparta Leżajsk
6. Sokół Sieniawa
7. Sparta Leżajsk II
8. Nadzieje Nowa Sarzyna

 

Agata Czereba

zdjęcia: UKS Orlik Przemyśl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-03-2018 12:09
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-03-2018 12:15