5.4 °C
×

SUKCES KOSZYKARZY PRZEMYSKIEJ POLONII

W niedzielne popołudnie 10 września br. w Hali Sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zakończył się Międzynarodowy Turniej Koszykówki Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Do rywalizacji stanęło 4 drużyny. W rozegranym turnieju zaszczytny puchar za zajęcie pierwszego miejsca zdobył - Zespół Przemyskich Niedźwiadków.

Koszykarze Polonii zmierzyli się z drużynami RESOVI Rzeszów, PULSAR Równe i MOSiR Krosno. Najlepszym zawodnikiem Turnieju, a zarazem „królem strzelców” został Andrzej Peciak, który podczas 3-dniowych zmagań zdobył łącznie 58 punktów. Organizatorem Zawodów był Miejski Klub Sportowy POLONIA Sekcja Koszykówki. Puchar zwycięzcom, jak i indywidualny puchar dla Lidera wręczył Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma.