16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ODBYŁ SIĘ WYŚCIG KOLARSKI SOLIDARNOŚCI I OLIMPIJCZYKÓW

Po raz kolejny do Przemyśla zawitał Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków Łódź-Bielsko-Biała. Tegoroczna impreza sportowa odbywa się po raz siedemnasty. Kolarze w dniu 30 czerwca właśnie w Przemyślu zakończyli 4 etap wyścigu, którego trasa biegła z Tarnobrzega do Przemyśla.

Po przyjeździe do Przemyśla peleton przejechał ulicami miasta: St. Augusta, Borelowskiego, mostem im. Siwca, Bohaterów Getta, Pola, Lwowską, Zana, Mickiewicza, Jagiellońską, mostem im. Orląt Przemyskich, Krasińskiego, ponownie: Borelowskiego, mostem im. Siwca, Lwowską i Jagiellońską, aby wreszcie Piłsudskiego i Sanocką dotrzeć do mety w pobliżu Hotelu "Gromada".
Piątym etapem kolarskich zmagań była trasa Jarosław-Krosno, w którą udali się
w sobotę 1 lipca. Start sobotniej trasy poprzedziło spotkanie Olimpijczyków i Organizatorów Wyścigu z Robertem Chomą Prezydentem Miasta Przemyśla w sali narad Urzędu Miejskiego.

 

 

 

 

 

Fotografie:
Stanisław Szarzyński
Grzegorz Lewandowski
Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl