26 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WYŚCIG „SOLIDARNOŚCI” ZNOWU W PRZEMYŚLU

Już po raz kolejny zawita do naszego miasta Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków Łódź – Bielsko Biała. W tym roku będzie to już XVII edycja tej imprezy, a w Przemyślu odbędzie się zakończenie 4 etapu (30 czerwca). Następnego dnia kolarze wyruszą do etapu 5 Jarosław – Krosno. 

W ostatni dzień czerwca kolarze wystartują z Tarnobrzega, a do Przemyśla dotrą około godziny 16.00. Przejadą ulicami: St. Augusta, Borelowskiego, mostem im. Siwca, Bohaterów Getta, Pola, Lwowską, Zana, Mickiewicza, Jagiellońską, mostem im. Orląt Przemyskich, Krasińskiego, ponownie Borelowskiego, mostem im. Siwca, Lwowską i Jagiellońską, aby wreszcie Piłsudskiego i Sanocką dotrzeć do mety w pobliżu Hotelu "Gromada".

Uwaga! W związku z przejazdem peletonu przez Przemyśl na wspomnianej trasie w godzinach 15.30 - 17.00 zamknięty zostanie ruch kołowy. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

W tym dniu zaplanowane jest również w Sali narad UM spotkanie Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy z Olimpijczykami i organizatorami Wyścigu.

Prezentacja ekip i wręczenie wyróżnień nastąpi  w sobotę 1 lipca przed startem honorowym w Jarosławiu o godz. 9.30 .

 

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 29-06-2006 15:58
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 15:02