30 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Potencjał Kadrowy Podkarpacia" – zaproszenie na konferencję

PARR logo.png

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego wspólnie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie zapraszają przedstawicieli władz lokalnych, instytucji działających na rzecz rynku pracy, instytucji/placówek edukacyjnych i przedsiębiorstw na Konferencję:

 

parr - potencjał.jpeg

 

która odbędzie się w dniu 6 marca 2018 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ulicy ks. Piotra skargi 7/1 w Przemyślu.

 


Celem Konferencji jest omówienie aktualnych trendów na podkarpackim rynku pracy w oparciu o wyniki badania realizowanego w 2017 roku przez WUP Rzeszów „Potencjał kadrowy podkarpackiego rynku pracy”.

Badanie opisuje trendy w zakresie potencjału kadrowego podkarpackiego rynku pracy na podstawie opinii i z uwzględnieniem postaw jego uczestników, tzn. osób poruszających się po rynku pracy (pracujących i poszukujących pracy) jak również osób biernych zawodowo. Biorąc pod uwagę koniunkturę na rynku pracy, opracowanie jest uzupełnieniem badań, które były dotychczas prowadzone tylko z uwzględnieniem strony popytowej. Uzupełnienie tego punktu widzenia o opinie osób poruszających się na rynku pracy pozwoli lepiej zrozumieć współczesne procesy i oczekiwania obu stron.


Ważną częścią konferencji będzie panel dyskusyjny dotyczący zaprezentowanej publikacji.Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o zgłoszenie udziału do dnia 2 marca 2018 roku na adres e-mail: info@parr.pl (należy podać imię i nazwisko oraz nazwę reprezentowanej instytucji).

 

parr - potencjał kadrowy.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 26-02-2018 12:52
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-02-2018 12:55