-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ODBYŁ SIĘ PRZEMYSKI ODCINEK KWIETNEGO BIEGU

Po raz pierwszy wystartowali 10 czerwca 2004. Obywatelski Komitet organizacyjny przeprowadził na trasach pomiędzy Wadowicami a Krakowem pierwszy Kwietny Bieg.
Bieg ten był jednym z elementów uroczystych obchodów jubileuszu 25 - lecia pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego do Ojczyzny.

29 maja odbył się przemyski odcinek kwietnego biegu. Sztafeta Kwietnego Biegu przebiegła przez Przemyśl wiedziona przez Roberta Preisnera maratończyka oraz jego kolegów Marcina Kosterkiewicza i Daniela Rusina. Do nich na pierwszym odcinku dołączyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 8. Biegnąc ulicami miasta grupa dotarła do budynku Urzędu Miejskiego. Grupa biegaczy poszerzyła się o uczniów Gimnazjum nr 2 pod przewodnictwem Krzysztofa Młota. 11 kilometrowy odcinek przemyskiej trasy pokonany został w założonym czasie, dopisała pogoda oraz miłe przyjęcie mieszkańców. Na granicy miasta i Gminy Przemyśl oczekiwała na biegaczy grupa uczniów z Zespołu Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Krównikach.

Obejrzyj Fotorelację =>

 Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

 

 

 

Opublikował:  | Data publikacji: 30-05-2006 10:32
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 15:02
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl