7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MOUNTAIN BIKE MARATON 2006

W dniu 13 maja br. po raz pierwszy w Przemyślu odbyła się impreza rowerowa pod nazwą Mountain Bike Maraton. Jej organizatorem było Przemyskie Towarzystwo Cyklistów przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Zamierzeniem organizatorów jest to by Maraton na stałe wpisał się w kalendarz imprez miejskich. Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej relacji z tej imprezy do naszej galerii.

Przypominamy, że 21 kwietnia członkowie Przemyskiego Towarzystwa Cyklistów odebrali z rąk Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy oficjalne koszulki. Warto dodać, że przemyscy „cykliści” przygotowują dla mieszkańców i turystów na rozpoczynający się sezon ofertę wycieczek na rowerze z przewodnikiem. Szczegóły tej propozycji już wkrótce.

 

KLIKNIJ BY OBEJRZEĆ ZDIĘCIA

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl