21 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kasia Kowalska akustycznie w Przemyślu!

W imieniu Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki „Zamek” serdecznie zapraszamy Państwa na pełen magii i niesamowitej energii koncert, podczas którego usłyszcie niezapomniane przeboje jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystek - Kasi Kowalskiej.

 

 

Już 24 lutego o godzinie 18.00 na scenie Zamku Kazimierzowskiego „The Best Of Kasia Kowalska” w wyjątkowej, bo akustycznej odsłonie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: „Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat.

 

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

 

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel „Aya” (premiera nowego albumu: jesień 2017 roku).

 

Kasia-K plakat.jpeg

 

*Bilety w cenie 70 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim, tel. 16 678 50 61 w. 23.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 15-02-2018 09:30