10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie z MDK - najlepsze zimowisko!

Ferie zimowe to czas odpoczynku od obowiązków szkolnych, ale nie oznacza wcale, że trzeba go spędzać w domu...

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu już od wielu lat przygotowuje interesujące oferty spędzenia wolnego czasu dla dzieci. Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku zajęcia  cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zapisy zostały zakończone już po kilku dniach.

 

W tegorocznym zimowisku wzięło udział ponad 90 dzieci w wieku 7-12 lat, w którym każdy dzień wypełniony był interesującym programem. Zaplanowano wyjścia w teren, czy to na seans filmowy, do kina czy też wyjazd na basen oraz spotkania z funkcjonariuszami Straży Miejskiej. Odpowiednia pogoda dopisała szczególnie w drugim tygodniu, także można było również skorzystać z lodowiska. Kilkanaście osób po raz pierwszy ubrało łyżwy i miało okazję postawić pierwsze kroki na lodzie. Pod czujnym okiem instruktora sportowego dzieci dosyć szybko opanowały samodzielną jazdę.

Wypoczynek w Młodzieżowym Domu Kultury zawsze przygotowywany jest pod kątem zapewnienia właściwej opieki i odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Opiekę sprawują wyłącznie nauczyciele pracujący na co dzień w placówce, a zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie, dostosowane do możliwości dzieci uczestniczących w wypoczynku, no i oczywiście bardzo różnorodne: plastyczne, muzyczne, sportowe.Wszyscy uczestnicy byli objęciu stosownym ubezpieczeniem.

 

Zadowolenie rodziców i dzieci po zakończonych dwóch tygodniach i liczne pozytywne opinie, które usłyszeliśmy z pewnością będą pozytywnym impulsem do dalszej pracy dla wszystkich pracowników.

 

 

 

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 13-02-2018 10:21
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 13-02-2018 12:16