20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

1 LISTOPADA NA DROGACH PRZEMYŚLA

      Tradycyjnie jak co roku 1 listopada w okolicach przemyskich cmentarzy wprowadzone zostaną czasowe zmiany w ruchu drogowym.

      Na trasie dojazdu do Cmentarza Głównego przy ul. Słowackiego - prawie na całym odcinku od Placu na Bramie aż do ul. Bakończyckiej - będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania. Jedynie w pobliżu samej nekropolii od skrzyżowania z ul. Przemysława do parkingu PGK będzie możliwe parkowanie po prawej stronie. Samochody będzie można również zostawiać na parkingach: bezpośrednio przy Cmentarzu, PGK „SITA”, przy Szkole Muzycznej, przy ul. Przemysława (dla osób niepełnosprawnych). Także przy Cmentarzu Zasańskim znajduje się parking z wjazdem od ul. Bpa Glazera. 

      Ponadto ulica Przemysława (aż do ul. Grochowskiej) w godzinach 10.00 – 18.00 będzie wyłączona z ruchu kołowego – nie dotyczy to autobusów MZK i pojazdów mieszkańców ulicy. W pobliżu Cmentarza Zasańskiego wyłączona będzie z ruchu ulica Bolesława Śmiałego.

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl