-6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Lucyna Podhalicz wicewojewodą podkarpackim

Lucyna Podhalicz, do niedawna Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przemyślu, została powołana przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego na stanowisko wicewojewody podkarpackiego. Swoje obowiązki Lucyna Podhalicz pełni od 12 lutego br.. Prezydent Miasta Robert Choma przekazał nowej wicewojewodzie gratulacje i życzenia wielu sukcesów.

 

L_Podhalicz_PUW.jpeg

 

Pani

Lucyna Podhalicz

Wicewojewoda Podkarpacki

W imieniu Przemyślan i swoim chciałbym serdecznie pogratulować Pani powołania na stanowisko Wicewojewody Podkarpackiego. Nominacja ta stanowi wielkie wyróżnienie dla naszego Miasta, będąc jednocześnie wyrazem uznania dla Pani pracy na rzecz Przemyśla i jego Mieszkańców.

Niezmiernie cieszę się, że przemyski głos jest na Podkarpaciu coraz wyraźniej słyszalny, świadczy to o rosnącej roli Wolnego Miasta Królewskiego w regionie. Wyrażam przekonanie, że Pani ogromna wiedza, doświadczenie, a także wielka wrażliwość na problemy społeczne, zaowocują w przyszłości znaczną poprawą jakości życia mieszkańców Podkarpacia.

Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności w realizacji nowo wytyczonych celów oraz dużo satysfakcji, płynącej z wypełnianej misji.

 

Prezydent Miasta

Robert Choma

 


Lucyna Podhalicz - latach 2014-2016 była dyrektorem Obwodu Lecznictwa Kolejowego SP ZOZ w Przemyślu. Od 2016 do 2018 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora ds. organizacji lecznictwa otwartego i rozwoju Szpitala Wojewódzkiego im. św. Ojca Pio w Przemyślu. W latach 2006 – 2010 była radną Rady Miejskiej w Przemyślu, natomiast od 2014 radną, wiceprzewodniczącą i przewodniczącą Rady Miejskiej w Przemyślu.

zdjęcie: Podkarpacki Urząd Wojewódzki

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl