-6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyścig o zdrowie dla Mirosława Bara

W najbliższą niedzielę (11 lutego) na płycie birczańskiego lotniska odbędzie się „Wyścig o zdrowie” dla Mirosława Bara. Imprezę organizuje Auto Sport Klub Przemyśl.

 

Wyścig o zdrowie dla Mirka.jpeg

 

Listy zgłoszeń można wysyłać do 11 lutego, do godziny 8.20. Organizatorzy ograniczyli ilość miejsc do 50 załóg, tak więc w przypadku wpłynięcia większej ilości zgłoszeń o przyjęciu decydować będzie kolejność w jakiej wpłyną one do biura KJS. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: . Wpisowe wynosi nie mniej niż 100 zł.

 

Lista załóg dopuszczonych do wyścigu opublikowana zostanie w niedzielę (10 minut przed startem), a ten nastąpi punktualnie o godzinie 9.00. Opublikowanie końcowej klasyfikacji prowizorycznej zaplanowano na godzinę 16.20.

 

Mirosław Bar - ulotka.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl