10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

REMONT ULICY GRODZKIEJ

Po zakończeniu prac modernizacyjnych prowadzonych przez przemyski PWiK na ulicy Grodzkiej rozpoczął się dzisiaj, tj. 8 września, remont jej nawierzchni na odcinku od skrzyżowania z ul. Kmity do schodów „Biskupich”.

Za powstałe z tej przyczyny utrudnienia w ruchu kołowym i związane z tym objazdy serdecznie przepraszamy.     W wyniku remontu nawierzchnia ulicy i chodników uzyska podobny wygląd, jak pozostałe już zmodernizowane ulice Starego Miasta. Zostanie wykonana z kostki granitowej (częściowo z materiału odzyskanego) i betonowej. Zakończenie prac zaplanowano na połowę listopada br.

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl