4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra”

Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie oraz Nadleśnictwo Stuposiany organizują IV edycję Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra", który odbędzie się 10 lutego 2018 r w Mucznem.

 

Zawody będą przeprowadzone na profesjonalnie przygotowanych trasach do narciarstwa biegowego, które są zlokalizowane wokół miejscowości. Zapraszamy amatorów jak i profesjonalistów. Zapisy na zawody są przeprowadzane na stronie Stowarzyszenia Bieszczadzkie Trasy Narciarskie www.muczne-biegowki.pl.

 

Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji i niezapomniane przeżycia. Oprócz zawodów będzie możliwość zwiedzenia wystawy przyrodniczej z typową fauną i florą dla regionu Bieszczadów czy Zagrody Pokazowej Żubrów.

Wszystkie informacje na temat zawodów pojawiają się na fanpage Nadleśnictwa Stuposiany i Centrum Promocji Leśnictwa na Facebooku oraz w wydarzeniu „IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra”.

 

Warunki atmosferyczne sprzyjają temu, by założyć narty i wyruszyć na trasę, tak więc raz jeszcze wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

plakat na bieg narciarski LP 2018-1 (003).jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 07-02-2018 08:03
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 07-02-2018 08:11