6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z WYŚCIGIEM SOLIDARNOŚCI

W związku z zakończeniem w Przemyślu 4 etapu Międzynarodowy Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków w dniu 30 czerwca br. nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym w godzinach 15.30 - 17.00.

      Kolarze dotrą do Przemyśla około 16.00 i przejadą ulicami: St. Augusta, Borelowskiego, mostem im. Siwca, Bohaterów Getta, Pola, Lwowską, Zana, Mickiewicza, Jagiellońską, mostem im. Orląt Przemyskich, Krasińskiego, ponownie Borelowskiego, mostem im. Siwca, Lwowską i Jagiellońską, aby wreszcie Piłsudskiego i Sanocką dotrzeć do mety w pobliżu Hotelu "Gromada".

Uwaga! W związku z przejazdem peletonu przez Przemyśl na wspomnianej trasie w godzinach 15.30 - 17.00 zamknięty zostanie ruch kołowy. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl