19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZAKONCZONA MODERNIZACJA LWOWSKIEJ W PRZEMYŚLU

   W dniu 14 lipca 2005 r. dokonano odbioru końcowego i przekazano do eksploatacji 0,5 km zmodernizowanego odcinka ulicy Lwowskiej w Przemyślu. Wspomniany odcinek jest częścią drogi krajowej biegnącej w kierunku przejścia granicznego w Medyce. 

   Prowadzone prace polegały na modernizacji nawierzchni drogowej, budowie kanalizacji deszczowej i wykonaniu oświetlenia ulicznego. Był to drugi z pięciu etapów zaplanowanej przebudowy ulicy Lwowskiej, których realizację zaplanowano na lata 2004 – 2010. 
   Realizacja II etapu inwestycji wyniosła 75 331, 34 Euro z czego 56 498, 50 Euro tj. 75% poniesionych kosztów zostało sfinansowane dzięki uzyskaniu grantu w ramach Narodowego Programu dla Polski 2002 Fundusz Małych Projektów Infrastrukturalnych (SIPF).

Alicja Żelazko
Wydział Inwestycji i Strategii Rozwoju

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl