16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niecodzienna bitwa na głosy „Soprany vs Tenorzy” – w niedzielę na Zamku Kazimierzowskim

Serdecznie zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju Wielką Galę Operową - bitwa na głosy, w której na scenie Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu spotkają się dwa żywioły – solistki z „Sopranissimo” i tenorzy z „TREvoci”. Kobiece piękno i męska siła, liryczny kunszt i bohaterska odwaga. W programie koncertu znajdą się utwory muzyki operowej, filmowej i musicalowej.

 

 

WIELKA GALA OPEROWA – „Soprany vs Tenorzy” – bitwa na głosy

Zamek Kazimierzowski w Przemyślu

Niedziela - 4 lutego 2018 r. - godzina 18.00

 

 

SOPRANISSIMO /Agnieszka Adamczyk, Joanna Horodko, Agnieszka Sokolnicka/ to trzy śpiewaczki operowe, które własny talent, pracowitość i umiejętności połączyły w niezwykły muzyczny koktajl – urody, wspólnej pasji i harmonii. Każda z nich ma na swoim koncie znaczące sukcesy i pokaźny dorobek artystyczny.

 

sopranissimo.jpeg

 

TREvoci /Voytek Soko, Mikołaj Adamczyk, Miłosz Gałaj/ to artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.

 

TREvoci.jpeg

 

 

Zapraszamy!

 

GALA-OPEROWAduzy.jpeg

 

 


*Bilety w cenie 60 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

 

fot. SOPRANISSIMO

fot. TRE VOCI

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 29-01-2018 08:42