10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZŁOTÓWKA ZA KILOMETR - Z PRZEMYŚLA DO KRK - DARIUSZ I MARCIN WYSTARTOWALI

„ZŁOTÓWKA ZA KILOMETR” to hasło akcji jakiej podjęli się Dariusz i Marcin Szworakowie. Celem akcji jest pomoc 17-letniej Karolinie Wajda, u której wykryto nowotwór złośliwy podudzia. Pomimo podjętych zabiegów nie udało się uratować lewego uda dziewczynki. Dariusz i Marcin wyruszyli w dniu 29 maja w podróż z Przemyśla do miejscowości Krk nad morzem adriatyckim.

Do pokonania mają dystans ponad 2 200 km, dziennie trasa liczyć będzie ponad 100 km, koniec szczytnej wyprawy przewidziany jest na 24 czerwca br. Inicjatorów akcji na Rynku Starego Miasta pożegnali Wójt Gminy Żurawica Piotr Tomański oraz Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma. Jednym z punktów wyprawy są odwiedziny w partnerskim mieście EGER.
Dodatkowym elementem wyprawy jest promocja miasta przemyśla i regionu. W imieniu Dariusza i Marcina dziękujemy tym wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na apel o pomoc Karolinie. Informujemy, iż istnieje możliwość wpłat na konto akcji:

 

Fundacja Spełnionych Marzeń
ING Bank Śląski o/Warszawa
29 1050 1025 1000 0022 7611 6304
z dopiskiem „Dla Karoliny Wajdy”.

 

 

Rafał Porada
kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl