5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Jezioro Łabędzie” w wykonaniu artystów z Lwowa już w piątek w Zamku Kazimierzowskim

W piątek, 26 stycznia br. o godzinie 19.00 na scenie Zamku Kazimierzowskiego wystąpi ROYAL LVIV BALLET czyli artyści Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej w kooperacji z Międzynarodowym Teatrem Baletu.

 

26 01 2018 jezioro labedzie.jpeg


"Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości.

Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - PIOTRA CZAJKOWSKIEGO, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.


ROYAL LVIV BALLET to zespół złożony z najlepszych solistów zdobywa sceny baletowe całego świata. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Victor Szczerbakov – solista i choreograf Bolshoi Ballet - Honorowy Artysty Rosji oraz Narodowy Artysta Ukrainy prof. Olek Petryk solista Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej.

Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, że każdy spektakl jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Spektakl w 2 aktach i 4 odsłonach
czas: 140 min. w tym 1 przerwa 20 min.


*Bilety w cenie 85 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.

 

jezioro.jpeg

fot. www.pixabay.com

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 23-01-2018 08:24