KOLEJNA EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ

Już po raz trzeci z inicjatywy Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy odbywa się akcja charytatywna „Pomóc-zwykła rzecz”. Tym razem wspólnie z Państwem pragniemy pomóc chorej 15-letniej Ani Fisowicz z Gimnazjum nr 1 w Przemyślu. Współuczestnikami akcji są Radio ESKA, Radio FARA, Tygodnik Katolicki NIEDZIELA oraz miesięcznik „Nasz Przemyśl”.

Ideą akcji jest niesienie pomocy cierpiącym i potrzebującym dzieciom. Akcja ta, dzięki podejmowanym przez Prezydenta oraz darczyńców działaniom znalazła swoje kontinuum i na trwałe wpisuje się do tradycji.
Z propozycją włączenia się do akcji Prezydent Miasta Przemyśla zwraca się m.in. do przemyskich przedsiębiorców, liczy się także każdy – nawet symboliczny – gest pomocy od mieszkańców miasta.

Świat wokół nas zmienia się każdego dnia, są jednak ludzie, którzy codziennie od nowa zaczynają zmagania z tymi samymi bolączkami, chorobami. Pamiętajmy, że tuż obok nas nie brakuje ani cierpienia, ani ludzkiego nieszczęścia, a przecież pomoc, to taka zwykła rzecz.


 

 

 

 

 

Darowizny można wpłacać na konto środka specjalnego Gimnazjum nr 1 w Przemyślu:
Bank Śląski o / Przemyśl nr 70 1050 1546  1000 0022 3692 4946, koniecznie z adnotacją „Darowizna dla Ani”.

    W styczniowym wydaniu miesięcznika „Nasz Przemyśl” znajdziecie Państwo artykuł informujący o przebiegu i wynikach akcji „Pomóc – zwykła rzecz” wraz z listą darczyńców.

Tekst: Anna Waszczak
Dodał: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował(a):  Data publikacji: 28-11-2005 10:50 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 15-02-2008 14:59

Na skróty