10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ „POMÓC – ZWYKŁA RZECZ” - ZAKOŃCZONA

Zakończyła się kolejna edycja akcji „Pomóc - zwykła rzecz”, której inicjatorem był Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma. W dniu 6 lipca br. odbyło się uroczyste wręczenie czeku. Tym razem podczas akcji zbierane były pieniądze dla 15 – letniego Kacpra, ucznia 3 klasy Gimnazjum Nr 1 w Przemyślu. 

Kacper cierpi na całkowitą niewydolność nerek. Żyje od dializy do dializy, a zabiegi wykonywane są średnio trzy razy w tygodniu. Dzięki zebranym środkom będzie możliwe, aby choć na chwile na twarzy Kacpra pojawił się uśmiech. Do akcji włączyły się Radio ESKA, Radio FARA, oraz nasza Redakcja. Dzięki ofiarności firm i osób fizycznych udało się zebrać kwotę 1.411 zł 52 gr. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.
Oto Lista darczyńców, wśród nich znalazły się osoby fizyczne i instytucje: PGM, PWiK, PARR, oraz pracownicy MZK.

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl