13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty Bożonarodzeniowe w Szkole Podstawowej nr 15 [ZDJĘCIA]

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 18 grudnia 2017 roku, w Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu odbyły się warsztaty łączące naukę języka angielskiego z super zabawą. Warsztaty zaplanowali, przygotowali i przeprowadzili pod opieką Roberta Oliwy, studenci filologii angielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. W warsztatach wzięli udział uczniowie Magdaleny Oliwy z klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu.

 

W trakcie warsztatów uczniowie poznawali nowe słowa i zwroty po angielsku, wykonywali świąteczne ozdoby, grali w świąteczne gry, śpiewali piosenki, a na sam koniec otrzymali małe bożonarodzeniowe podarunki od samego Świętego Mikołaja. Dla studentów jarosławskiej uczelni był to prawdziwy „poligon”, na którym mogli sprawdzić przeróżne metody i formy pracy na lekcjach języka angielskiego, natomiast dla uczniów była to świetna zabawa połączona z nauką. Wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci.

Należy wspomnieć, że było to już kolejne z rzędu spotkanie w ramach współpracy studentów PWSTE i uczniów przemyskiej 15-tki.

 

 

 

 

 

 

fot. Magdalena Oliwa (SP 15)

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-01-2018 08:19
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 04-01-2018 08:21