7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

APEL DO OSÓB SPRZEDAJĄCYCH ALKOHOL

      Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma odpowiadając na podjętą w dniu 24 maja br. przez Sejm RP uchwałę „w sprawie ustanowienia dnia 1 czerwca dniem bez alkoholu” przychyla się do zawartego w niej wezwania. W związku z tym apeluje do przedsiębiorców z terenu Przemyśla  o powstrzymanie się od sprzedaży i podawania alkoholu w tym dniu.

      Posłowie wezwali Rząd i jednostki samorządu terytorialnego do podjęcia wszelkich działań zmierzających do ograniczenia spożycia napojów alkoholowych oraz zmniejszenia ich dostępności. Uchwałę kończy apel: „Wzywamy wszystkich Polaków do powstrzymania się w tym dniu od picia napojów alkoholowych. Radość i szczęście naszych dzieci to najważniejsza z idei, o której winniśmy pamiętać zawsze, a szczególnie w Międzynarodowym Dniu Dziecka”.
      Apel Prezydenta Roberta Chomy przekazany został przedsiębiorcom z terenu Miasta zajmującym się wyszynkiem i sprzedażą alkoholu.


Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl