6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Beata Malczewska i „Sekret Pani Kazimiery” już niebawem na Zamku Kazimierzowskim

12 01 2018 sekret panny kazimiery DUZY.jpeg

 

„Sekret Panny Kazimiery” - monodram komediowy z piosenkami w wykonaniu Beaty Malczewskiej, której akompaniować będzie Ewa Kornecka już w piątek, 12 stycznia 2018 r. o godzinie 19.00  na przemyskim Zamku Kazimierzowskim!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie przedstawia  komediową opowieść z piosenkami Teatru Loch Camelot. „Sekrety panny Kazimiery” to zabawna opowieść z partiami wokalnymi w klimacie międzywojennych kabaretów. Uczuciowa panna Kazimiera żyje blaskiem międzywojennych gwiazd, rewii i teatrzyków, jest zafascynowana twórczością ówczesnych poetów i walczy, aby być przez nich dostrzeżoną! Desperacko sięga po cały arsenał środków - od komedii po dramat   - wszystko w imię spełnienia swych marzeń - dostąpienia zaszczytu „zaistnienia” w świecie artystów oraz ... w sercu jednego z poetów, tajemniczego blondyna....
Beata Malczewska śpiewa, opowiada, w brawurowym tempie przeistacza się na oczach widzów przeplatając konwencję współczesną ze stylistyką retro. Wzrusza, bawi i zachwyca. Koloryt, styl i czar dawnych lat podkreślają repliki oryginalnych kostiumów, cytaty, wiersze i anegdoty - a przede wszystkim barwny, grany na żywo akompaniament fortepianowy.

 

Scenariusz i reżyseria: Beata Malczewska i Ewa Kornecka

 

12 01 2018 Beata Malczewska Sekret Panny Kazimiery foto2.jpeg

 


Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-12-2017 09:25
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-12-2017 09:27