19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Od Straussa do Presleya – Gala Noworoczna na Zamku Kazimierzowskim

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 7 stycznia o godzinie 18.00 na wyjątkowy koncert Noworoczny z udziałem gwiazd największych scen operowych w Polsce!

 

7 01 2018.jpeg

 

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne dedykowane jest nie tylko fanom muzyki klasycznej. W programie zestaw najsłynniejszych arii operetkowych oraz pieśni neapolitańskich takich kompozytorów jak: Strauss, Kalman, Lehar, Offenbach. W roli solistów wystąpią fantastyczni, obdarzeni wspaniałymi głosami, utytułowani śpiewacy operowych scen Polski, koncertujący w kraju i za granicą: Kamila Magdalena Lendzion (sopran), Mirosław Niewiadomski (tenor), Kordian Kacperski (tenor), Dawid Kwieciński (tenor). Artystom towarzyszyć będzie  Orkiestra Kameralna VIENNA MUSIC złożona z najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia!

Zaprezentowane zostaną największe przeboje muzyki klasycznej, znane i lubiane na całym świecie. Usłyszymy między innymi: „Brunetki Blondynki", „Graj Cyganie”, „Przetańczyć całą noc”, „Wielka sława to żart”, „Memory”, „Hallelujah” czy niezapomniany duet „Usta milczą dusza śpiewa". Czeka na państwa w ten wieczór wiele niespodzianek i to nie tylko muzycznych. Nie zabraknie również ducha Elvisa Presleya, którego największe przeboje takie jak „Blues suede shoes” czy „My way” przypomni Państwu Mirosław Niewiadomski. Gwarantujemy Państwu doskonałą zabawę oraz całą paletę niezapomnianych doznań artystycznych.


TEJ GALI NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

 

7 01 2018 Przemysl-Gala-Noworoczna-Nazwiska (1)_(830_x_1780).jpeg

 

Zapraszamy!


*Bilety w cenie 55 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-12-2017 08:20