16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

STOK NARCIARSKI JUŻ CZYNNY!

W niedzielę 15 stycznia mieszkańcy Przemyśla i wszyscy zainteresowani mogli po raz pierwszy wypróbować przemyski stok narciarski. Zainteresowanie, pomimo tego, że przemyska nartostrada nie została jeszcze oficjalnie otwarta, było bardzo duże. Obok tych, którzy chcieli wypróbować na nowym stoku swój sprzęt narciarski, na Zniesieniu pojawiło się wiele osób po prostu podziwiających pierwsze szusy narciarzy i snowboardzistów i urokliwie ośnieżone wzgórze.

Do czasu oficjalnego otwarcia stoku nartostrada nie będzie działać w pełnym, zaplanowanym  wymiarze czasowym:
- dzisiaj, tj. poniedziałek16stycznia jest ona nieczynna;
- we wtorek 17 stycznia będzie czynna w godzinach 10.00 – 15.00;
- w środę 18 stycznia będzie czynna w godzinach 15.00 – 21.00;
- w czwartek 19 stycznia będzie czynna w pełnym wymiarze, tj. od godz. 9.00 do 21.00.

W piątek 20 stycznia ze stoku będzie można korzystać po uroczystości oficjalnego otwarcia, podobnie w sobotę (21.01) i niedzielę (22.01) po zakończeniu odbywających się w tych dniach zawodach.

Zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszego dnia działania stoku!

Witold Wołczyk
Kancelaria
Prezydenta Miasta

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl