13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kinoteatry przemyskie i filmy patriotyczno-propagandowe w przededniu niepodległości – prelekcja Anny Renner - ZAPRASZAMY

Już jutro, 13 grudnia o godzinie 16.30 w czytelni głównej Przemyskiej Biblioteki Publicznej (ul. Grodzka 8) odbędzie się prelekcja Anny Renner pt. „Kinoteatry przemyskie i filmy patriotyczno-propagandowe w przededniu niepodległości”.

Spotkanie z Anną Renner jest kolejnym z planowanych wydarzeń organizowanych przez Przemyską Bibliotekę Publiczną w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Zapraszamy!

 

A. Renner, Kinoteatry przemyskie.jpeg

 

 

Anna Renner.jpeg Anna Renner jest absolwentką historii i podwójnych studiów podyplomowych z historii literatury i historii sztuki, ukończonych w Wyższej Szkole Pedagogicznej i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Jest rodowitą przemyślanką; współdziała z Towarzystwem Przyjaciół Nauk i Przemyską Biblioteką Publiczna i tu między innymi uczestniczy w Dyskusyjnym Klubie Książki. Anna Renner jest miłośniczką starego kina i odkrywa także dzieje kina w Przemyślu z okresu jego początków i istnienia do 1939 r. (Źródło: PBP)

 

Zdjęcia użyczono ze strony internetowej Przemyskiej Biblioteki Publicznej

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 12-12-2017 15:14
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 12-12-2017 15:17