17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Przed Północą w Paryżu” – Gala Sylwestrowa na Zamku – ZAPRASZAMY!

pckin-zamek logo.png

 

Serdecznie zapraszamy 31 grudnia 2017 r. o godzinie 20.00 na przemyski Zamek Kazimierzowski, na którym podczas tej wyjątkowej i jedynej w roku nocy odbędzie się niezapomniana Gala Sylwestrowa „Przed północą w Paryżu”.

 

sylwester 2018.jpeg

 

Podczas Gali Sylwestrowej na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, największe przeboje z repertuaru francuskich artystów  wykonają dla Państwa:


LESLIE DESKEUVRE (Belgia, obecnie mieszka w Paryżu) uznana piosenkarka, występującą miedzy innymi w Prestige Palace, Trocadero w Liege, w Pałacu Sztuk Pięknych w Charleroi, Operetce w Namur. W 2015 r. zdobyła główną nagrodę Grand Prix Edith Piaf na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie.

ANNA LASOTA (sopran) Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu, Laureatka wielu nagród m.in. Festiwalu Wokalnego w Wilanowie, Ogólnopolskiego Konkursu „Złote głosy Mazowsza”, Nagrody ZASP oraz Fundacji Pro-Arte, Laureatka statuetki FLISS. Laureatka Nagrody im. Jana Kiepury za najlepszą wokalistę musicalową przyznawaną przez Mazowiecki Teatr Muzyczny.

DOROTA HELBIN (sopran) przez wiele sezonów związana z krakowską Operą i Operetką. Śpiewa repertuar muzyki rozrywkowej i musicalowej, ale jej specjalnością jest piosenka francuska. Laureatka wielu prestiżowych festiwali. Koncertuje w kraju i za granicą.

JAKUB OCZKOWSKI (tenor) jest solistą Krakowskiej Filharmonii Futura, współpracuje z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie. Laureat wielu nagród m.in. statuetki Złotego Słowika na Festiwalu Belcanto w Nałęczowie, Nagrody Marszałka Województwa Świętokrzyskiego „Człowiek Kultury” ,jest regularnie zapraszany na Ogólnopolskie i Międzynarodowe Festiwale Muzyczne. Gwiazda Festiwalu im Jana Kiepury Znany z wielu programów telewizyjnych.

ŁUKASZ LECH (aktor, prowadzenie) – artysta estradowy. Współautor i prowadzący cyklicznych programów emitowanych na antenie TVP . Znany z telewizyjnego programu Kinomania oraz cyklicznych programów Zakochani w Operetce. Pomysłodawca i współrealizator wielu koncertów i festiwali. Laureat nagrody specjalnej Międzynarodowego Konkursu Filmowego w Niepokalanowie. Od 4 lat związany z Festiwalem im. J. Kiepury.

Zespół instrumentalny pod kierownictwem Mateusza Dudka.
MATEUSZ DUDEK – wirtuoz akordeonu guzikowego, stypendysta Prezydenta Miasta Krakowa oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureat wielu krajowych i zagranicznych konkursów akordeonowych.

 

Ponadto podczas GALI SYLWESTROWEJ przewidzianych jest wiele atrakcji, niespodzianek oraz poczęstunek.

 

Zapraszamy!

 

31 grudnia 2017 r. – godzina 20.00 - sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego

 

Przemyska Gala Sylwestrowa.jpeg

 

 


*Bilety w cenie 100 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na Zamku Kazimierzowskim tel. 16 678 50 61 w. 23

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 11-12-2017 14:39
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 11-12-2017 14:56