2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obchody Światowego Dnia Inwalidy w Przemyślu

     Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przemyślu był organizatorem uroczystego spotkania z okazji Światowego Dnia Inwalidy, które odbyło się w dniu 24 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu. Tegoroczna uroczystość odbywała się pod hasłem: „Radą i pomocą wspieramy osoby niepełnosprawne”. Przybyłych powitał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla – z okazji święta złożył życzenia uczestnikom.

 

    W programie uroczystości znalazło się wręczenie dyplomów i odznaczeń okolicznościowych członkom związku oraz referat okolicznościowy. Część artystyczną przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 15 pod kierownictwem Artura Mykity. W uroczystym spotkaniu udział wzięli również: Adam Łoziński Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu, Jan Pączek Starosta Powiatu Przemyskiego, oraz Przewodniczący Rady Powiatu Przemyskiego Antoni Blecharczyk.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl