-2.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Lekkoatletki UKS „Tempo 5” podbiły Iwano-Frankowsk na Ukrainie

1 i 2 grudnia br. ekipa UKS „Tempo 5” uczestniczyła już po raz szósty w Międzynarodowym Halowym Mityngu Lekkoatletycznym w Iwano-Frankowsku na Ukrainie.

W składzie polskiej drużyny było sześciu zawodników z Przemyśla oraz cztery zawodniczki reprezentujące KKS Victoria Stalowa Wola .

 

Nasi reprezentanci przywieźli do kraju pięć krążków - 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe:

 

Na najwyższym stopniu podium stanęły Adriana Włoch – I miejsce w biegu na 50 m przez płotki - z wynikiem 8,61 s oraz Martyna Strzelec – I miejsce w skoku w dal - z wynikiem 4,70 m.

Na drugim miejscu uplasowała się Julia Wywrot, która w biegu na 50 m przez płotki osiągnęła czas 9,62 s.

III miejsce wywalczyły Adriana Włoch – w biegu na 50 m osiągnęła wynik 7,80 s i Julia Szczepanik, która bieg na 200 m zakończyła z czasem 28,06 s.

Tuż za podium znalazła się Julia Szczepanik, która w biegu na 400 m osiągnęła wynik  64,07 s.

 

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

zdjęcia: UKS „Tempo 5” Przemyśl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl