-2.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV Marsz Orląt z okazji 99. Rocznicy Bitwy Orląt Przemyskich pod Niżankowicami

Społeczny Komitet Obchodów Rocznicy Bitwy pod Niżankowicami zaprasza do udziału w czwartym Marszu Orląt, który odbędzie się w Przemyślu w niedzielę, 10 grudnia br.

 

Marsz rozpocznie się mszą świętą w przemyskiej Bazylice Archikatedralnej o godzinie 15:30, następnie uczestnicy spotkania udadzą się ulicami: Katedralną, Asnyka, Franciszkańska, Kazimierza Wielkiego, Rynek, Tadeusza Kościuszki, Most Orląt Przemyskich, Plac Konstytucji, 3-go Maja, Krasińskiego, Klasztorna, 22-go Stycznia pod pomnik Orląt Przemyskich, gdzie odbędą się główne obchody z okazji rocznicy Bitwy Orląt Przemyskich pod Niżankowicami.

O godzinie 18.30 organizatorzy zapraszają na koncert słowno-muzyczny, który będzie miał miejsce w budynku Dworca PKP w Przemyślu (Plac Legionów 1).

 

Organizator:

Społeczny Komitet Obchodów Rocznicy Bitwy pod Niżankowicami

 

Patronat:

Poseł na Sejm RP - Wojciech Bakun

Prezydent Miasta Przemyśla – Robert Choma

 

Marsz Orląt plakat.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl