2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UROCZYSTOŚĆ PRZED OBELISKIEM

      W niedzielę 24 września br. od godziny 11.00 przed obeliskiem „PAX VOBIS” na osiedlu Monte Cassino będzie miała miejsce uroczystość poświęcona wszystkim bezimiennym żołnierzom, którzy zginęli w walkach o Twierdzę Przemyśl w 1914 i 1915 roku.

      Uroczystość rozpocznie Msza Święta, po której będzie można posłuchać występu orkiestry. O 14.00 zacznie się piknik, podczas którego odbędą się: prezentacja umundurowania i wyposażenia żołnierskiego z I wojny światowej, prelekcja o historii Fortu XIXa, a także prezentacje artystyczne. Swój udział w uroczystościach zapowiedziała m.in. delegacja słowackiego miasta Osadne.

 

 

 

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl