20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SREBRNY JUBILEUSZ CZARNEJ TRZYNASTKI PRZEMYSKIEJ ZWIĄZKU HARCERSTWA RZECZYPOSPOLITEJ

    W dniach 22 do 24 września br. odbędzie się uroczystość srebrnego jubileuszu powstania Czarnej Trzynastki Przemyskiej Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Uroczystości rozpoczną się otwarciem wystawy poświęconej środowisku harcerskiemu już w najbliższy piątek 22 września o godzinie 11.30 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1.
     W samo południe tego samego dnia zaplanowano spotkanie „zdawało się wszystkim, że nie ma już nas…” byłych i obecnych harcerzy z udziałem zaproszonych gości. Nie zabraknie śpiewu i muzyki harcerskiej, wspólne śpiewanie zatytułowano – „To co było minęło, to co było nie wróci…” jest kolejnym i ostatnim punktem pierwszego dnia świętowania.
     Drugi dzień rozpocznie się od Mszy Świętej Koncelebrowanej w Archikatedrze Przemyskiej w intencji Harcerek i Harcerzy, po której zostaną złożone kwiaty na grobach zmarłych harcerek i harcerzy oraz pod grobem Orląt Przemyskich. Dalszy ciąg uroczystości odbywał będzie się w Ruszelczycach koło Przemyśla.
    Więcej szczegółów dotyczących programu imprezy znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem: www.trzynastacy.republika.pl
 
 
Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl