22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert jubileuszowy Aloszy Awdiejewa z Zespołem - zaproszenie

W najbliższą niedzielę, 3 grudnia o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu odbędzie się koncert jubileuszowy Aloszy Awdiejewa z Zespołem.

 

Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę.

Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

alosza_awdiejew.jpeg

 

 

*Bilety w cenie 100 zł do nabycia w kasie Centrum Kulturalnego w Przemyślu lub na za pośrednictwem: www.twojekoncerty.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 28-11-2017 11:34