-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

DOSTOJNY JUBILEUSZ PRZEMYŚLANKI

      Wspaniały Jubileusz przeżywa właśnie mieszkanka Przemyśla Pani Maria Góral. 15 sierpnia br. skończyła 100 lat! Właśnie z tej okazji spotkał się z Nią w dniu 13 września Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma. Inaczej niż dotychczas spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim.

      Z okazji urodzin Prezydent złożył Pani Marii życzenia:

„Cieszę się, że mam okazję w dniu wspaniałego Jubileuszu stulecia złożyć swoje wyrazy szacunku i płynące z serca gratulacje. (…) Życzę wytrwałości, nadziei i siły do pokonywania wszelkich trudów, Błogosławieństwa Bożego i samych radosnych dni w gronie życzliwych i najbliższych Pani sercu osób.”

 

 

 

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 14-09-2006 15:51
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:54
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl