15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przekaż piątaka dla przedszkolaka!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji charytatywnej pn. „Przekaż piątaka dla przedszkolaka!”. Akcja polega na finansowym wsparciu wychowanków przedszkola działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym Nr 1 w Przemyślu.

 

przekaż piątaka -pasek.png

 

Kilka słów o akcji…

Praca z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie wymaga znacznych nakładów finansowych.

W edukacji i usprawnianiu przedszkolaków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu zasadniczą rolę odgrywa nie tylko sprzęt rehabilitacyjny, ale również specjalistyczne pomoce dydaktyczne, zabawki edukacyjne, plansze demonstracyjne i interaktywne, programy multimedialne, dostęp do zasobu Internetu, funkcjonalne meble, a także baza komputerowa.

 

przekaż piątkaka - główne.jpeg

 

Placówka niestety nie jest w stanie samodzielnie sprostać wszystkim potrzebom przedszkolaków. W związku z powyższym powstała akcja, dzięki której organizatorzy mają nadzieję na  pozyskanie środków finansowych   na potrzeby maluchów uczących się w tamtejszych oddziałach przedszkolnych. Za zebrane środki finansowe sale przedszkolne zostaną wyposażone m.in. w funkcjonalne meble, komputery, drukarki wielofunkcyjne, podwieszane hamaki, sprzęty rehabilitacyjne, komunikatory, pomoce edukacyjne i interaktywne, programy multimedialne, a także artykuły kreatywne.

 

 

Dzięki Państwa wsparciu możliwe będzie „stworzenie” przedszkola przyjaznego dziecku. Takiego, które daje możliwość wszechstronnego rozwoju i daje poczucie więzi z innymi. Dzięki temu podniesie się nie tylko standard pracy w przedszkolu, ale również, a może - przede wszystkim skuteczność i atrakcyjność procesu edukacyjno-rewalidacyjnego jego podopiecznych.

 

Ambasadorami akcji są: Jerzy Dudek - Piłkarz kadry Polski, a także takich zespołów jak m.in. Liverpool FC i Real Madryt oraz Paweł Załoga - Wychowanek i piłkarz III ligowego zespołu MKS Polonia Przemyśl, trener piłki nożnej.

 

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie ► przekaż piątkaka dla przedszkolaka.jpeg

 

Inicjatorem i koordynatorem akcji jest Tomasz Bandrowicz - nauczyciel wychowania fizycznego w SOSW Nr 1 w Przemyślu, trener UKS Gladiator Przemyśl. W realizacji projektu pomaga mu Lucyna Kapłoniak - nauczyciel oddziałów przedszkolnych w SOSW Nr 1 w Przemyślu.

 

przekaż piątaka dla przedszkolaka.jpeg

 

W jaki sposób można pomóc?

 

1.

Weź udział w licytacji portretu Jerzego Dudka (KLIKNIJ TUTAJ).
Portret wykonały dzieci z oddziałów przedszkolnych SOSW Nr 1 w Przemyślu.

 

2.

Przelej dowolną kwotę przez zrzutka.pl (KLIKNIJ TUTAJ).

Następnie udostępnij post dalej na FB oznaczając dwóch (lub więcej) swoich znajomych z tagiem #PrzekażPiątakaDlaPrzedszkolaka.

 
3.
Przelej dowolną kwotę przez PayPal (KLIKNIJ TUTAJ).
Następnie udostępnij post dalej na FB oznaczając dwóch (lub więcej) swoich znajomych z tagiem #PrzekażPiątakaDlaPrzedszkolaka.
 
4.

Weź udział w wirtualnym meczu (szczegóły tutaj). Zrób przelew na dowolną kwotę. Każda złotówka to 1 punkt w rywalizacji pomiędzy drużynami z Anglii i Hiszpanii: 

Alior Bank, BIC/SWIFT - ALBPPLPW, IBAN - PL 38 2490 0005 0000 4500 2334 7885.

 

 
Jak dokonać wpłaty? Zobacz film ►

 

 

Więcej o akcji znajdziecie Państwo na stronie:  www.pomagam.z2.pl lub na Facebookowym profilu UKS Gladiator Przemyśl

 

 

Oddziały przedszkolne dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie powstały w roku 1991, a od roku 2001 oddziały te funkcjonują w strukturze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Przemyślu. Obecnie w Ośrodku istnieje pięć oddziałów przedszkolnych dla dzieci z autyzmem, zespołem Downa, niepełnosprawnością psychoruchową oraz niepełnosprawnością sprzężoną. Do oddziałów przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 9 lat.

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-11-2017 14:37
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-11-2017 15:23