12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy – ruszyły zapisy dla sprzedawców!

W piątek, 15 grudnia Rynek Starego Miasta rozbłyśnie feerią kolorów, zapachów i dźwięków Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wszystkich wystawców, sklepikarzy, artystów i rękodzielników już dziś zapraszamy do zgłaszania chęci uczestnictwa w naszej imprezie.

 

bombka.png

 

Gorąco zachęcamy wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy, którzy w swojej ofercie mają: bombki choinkowe, szopki, stroiki, wyroby ceramiczne, wyroby z siana, słomy, drewna, świece, szkło, biżuterię, świąteczne upominki, kartki, kalendarze i choinki oraz inne przedmioty związane z tematyką zimy i Świąt Bożego Narodzenia, do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej imprezie.

Do współpracy zapraszamy również właścicieli stoisk gastronomicznych oferujących: potrawy z grilla, pierogi, uszka, gołąbki, domowe ciasta, drobne ciasteczka, pierniki, wędliny, sery, miody, grzańce galicyjskie itp.

 

Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny! Jednak w zamian oczekujemy pięknie ozdobionych stoisk wpisujących się w wystrój Rynku Starego Miasta oraz klimat zbliżających się świąt.

Dla potencjalnych wystawców przygotowany zostanie oświetlony namiot o wymiarach 7 m x 12 m, który dodatkowo będzie wyposażony w drewniane stoły. Na życzenie możliwe będzie dodatkowe, indywidualne podłączenie prądu.

 

Ilość miejsc jest ograniczona!

W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia propozycji.

 

 

DOCXFormularz zgłoszeniowy - Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy - Przemyśl 2017.docx

 

Zapraszamy do kontaktu:

Urząd Miejski w Przemyślu

Kancelaria Prezydenta Miasta Przemyśla

tel.: 16 678 54 84

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres:

 

święta1.jpeg

 

Stary Nadsański Gród już przed wiekami słynął z licznych targowisk i jarmarków. Prezydent Miasta Przemyśla chcąc przywrócić tę niezwykle cenną tradycję, organizuje w samym sercu naszego miasta, w dniach 15-17 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy.

Dlatego też jest nam niezmiernie miło już dziś zaprosić wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic na Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy! Jeśli więc jeszcze nie macie żadnych pomysłów na prezenty pod choinkę, nie martwcie się wcale! Na Jarmarku znajdziecie mnóstwo cacuszek, które idealnie się sprawdzą jako świąteczne upominki. Na naszych straganach będzie można znaleźć m.in. szopki, bombki choinkowe, wigilijne dekoracje i stroiki, wyroby rękodzielnicze, biżuterię, szkło, kalendarze i choinki. Nie zabraknie również świątecznych przysmaków: pierogów, uszek, domowych ciast, ciasteczek, wędlin, serów, miodów, grzańców i wielu, wielu innych…

 

Ponadto jarmarkowi towarzyszyć będą warsztaty i konkursy dla dzieci, degustacje i koncerty.

 

Świątecznie zapraszamy na Rynek Starego Miasta!

 

Kiedy?

w piątek - 15 grudnia - w godzinach 12.00 – 20.00

w sobotę – 16 grudnia – w godzinach 10.00 – 20.00

oraz w niedzielę – 17 grudnia – w godzinach 10.00 – 20.00

 

Do zobaczenia!

 

 

jarmark bożonarodzeniowy.jpeg

fot. www.pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-11-2017 18:31
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 21-11-2017 19:03