6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Konferencja – Ciepło Systemowe dla Przemyśla. Czad i ogień! Obudź czujność!

Już w najbliższy piątek 24 listopada b.r. odbędzie się w Przemyślu „II Konferencja – Ciepło Systemowe dla Przemyśla. Czad i ogień! Obudź czujność!” stanowiąca kolejny element społecznej akcji informacyjnej realizowanej od kilku miesięcy wspólnie przez Miasto Przemyśl, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu Sp. z o.o., Państwową Straż Pożarną w Przemyślu, Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Przemyślu, Straż Miejską w Przemyślu oraz Szkołę Podstawową Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Przemyślu, pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy oraz Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu bryg. mgr. inż. Adama Sosnowskiego.

Na wspomnianą Konferencję zaproszeni zostali administratorzy i zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe, architekci, projektanci, przedstawiciele firm developerskich oraz przedstawiciele kilkudziesięciu wspólnot mieszkaniowych z terenu Przemyśla.

Podczas Konferencji przedstawione zostaną nie tylko tytułowe zagrożenia, ich przyczyny, skutki, sposoby ostrzegania i zapobiegania, ale przede wszystkim propozycje, jak pozbyć się źródeł zagrożeń – niskoemisyjnych źródeł ciepła oraz z jakich środków można sfinansować takie przedsięwzięcie.

W tym celu do udziału w Konferencji zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, którzy przedstawią zarówno realizowane jak i planowane programy, w ramach których wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz inne podmioty będą mogły ubiegać się o dofinansowanie na wymianę niskoemisyjnych źródeł ciepła na bardziej ekologiczne lub przyłączenie do sieci ciepłowniczej i ogrzewanie obiektów Ciepłem Systemowym.

Poniżej zamieszczamy ramowy program II Konferencji Ciepło Systemowe dla Przemyśla.

PDFAgenda II Konferencji Ciepło Systemowe dla Przemyśla.pdf

www.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 20-11-2017 15:16