15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

13 najciekawszych wydarzeń kulturalnych nadchodzących miesięcy - POLECAMY!

Świat bez sztuki byłby niekompletny i trudny do udźwignięcia. Dzięki niej możemy pokonywać życiowe przeszkody. W związku z tym, z ogromną przyjemnością informuję, że rozpoczynamy jesienno-zimowe prezentacje artystyczne.

 

Oferta Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK na długie wieczory schyłku starego 2017 i początku nowego 2018 roku dedykowana jest wszystkim miłośnikom szeroko rozumianej sztuki scenicznej. Różnorodność repertuaru, który proponujemy zawsze gwarantuje równomierny rozkład artystycznych akcentów i sprawia, że każdy znajdzie „coś” dla siebie. Kultura na wysokim poziomie – taką staramy się zawsze prezentować – jest głównym założeniem projektu, a nowością – oczekiwaną przez wielu koneserów – będzie spektakl baletowy renomowanego, międzynarodowej sławy Royal Lviv Ballet.

 

PCKiN Zamek_a.jpeg

 

Kultura to bardzo rozległy obszar działalności. Aby twórczo uczestniczyć w jej rozwijaniu ważne jest, aby oferta była pełna najbardziej jak to tylko możliwe. Jestem przekonana, że nasza propozycja właśnie taka jest, ponieważ do tego właśnie zostaliśmy powołani.

 

Aby to sprawdzić, najlepiej przyjść na Zamek Kazimierzowski i przekonać się o tym osobiście, bez pośredników.

 

Serdecznie do tego zapraszam

Renata Nowakowska

Dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

 

 

Polecamy i zapraszamy ►

 

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-11-2017 11:41
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-11-2017 12:00