26 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Głośno o wyjątkowych lekarzach

20 listopada rusza głosowanie w plebiscycie Esculap! 

 

Czy pacjent może mieć realny wpływ na służbę zdrowia w Polsce? Na podkarpacką na pewno. Od 17 lat jest sposób, by pokazać, jaki poziom opieki medycznej zadowala mieszkańców regionu, a przede wszystkim których lekarzy pacjenci cenią szczególnie. To również forma podziękowania medykom z powołania. Plebiscyt Eskulap Roku 2017 zaraz rusza – tegoroczne głosowanie już od poniedziałku, 20 listopada. Przedstaw innym swojego zaufanego lekarza!

 

IMG_0883.jpeg

 

Pacjenci: „Doceniamy i … kreujemy służbę zdrowia” 

- Nie dziesiątki czy setki, ale tysiące głosów oddają co roku pacjenci, aby uhonorować ludzi, którym zawdzięczają swoje zdrowie, a często nawet życie. To pokazuje, że temat zdrowia jest dla mieszkańców regionu ogromnie ważny i chcą aby o nim głośno mówiono, sami bardzo aktywnie uczestnicząc w tej komunikacji - mówi Agnieszka Pomykała przedstawiciel organizatora z bezpłatnej Telefonicznej Infolinii Intermed. - Jedną z możliwości zagłosowania jest osobiste złożenie kuponu w naszej siedzibie, na Kilińskiego 2 w Rzeszowie. Ci, którzy z tego sposobu korzystają, nie kryją w rozmowach z nami, że robią to, aby okazać wdzięczność nie tylko za wiedzę medyków, ale również za lekarskie wsparcie, szacunek do pacjenta, zrozumienie i zaangażowanie, często o wiele większe niż się spodziewali.

 

Dla głosujących będzie niespodzianka! 

            Pacjenci, jak zaznaczają, są gotowi z chęcią poświęcić swój czas, aby wytypować nazwiska najlepszych, według nich, lekarzy rodzinnych, specjalistów i dentystów, a także zagłosować i potem śledzić przebieg Plebiscytu. Honorują lekarzy, ale, jak mówią, robią to w pewnym sensie także dla siebie, bo promują wysoką jakość usług medycznych, a im ona wyższa, tym bezpieczniejszy jest potem pacjent. Pomagają też innym chorym w wyborze zaufanego lekarza. W ostatniej edycji oddano aż 12 tysięcy głosów. Organizatorzy starają się maksymalnie ułatwić udział w głosowaniu. Od 20 listopada ruszy wiele opcji, które będą wymienione na stronie www.plebiscytesculap.pl, na której również warto oddać głos. Poza tym można zadzwonić pod nr 17 283 83 37, a także wypełnić kupon w wybranych punktach pobrań materiału do badań i na miejscu wrzucić do pojemnika na głosy. Adresy punktów głosowania znajdują się na stronie plebiscytu. Zapraszamy również do siedziby organizatora – mówi Mariana Mejkiw z Intermed. - Serdecznie zachęcamy do głosowania, które trwa do 31 grudnia, tym bardziej, że dla głosujących w tym roku przygotowujemy niespodziankę, którą będzie możliwość sprawdzenia swojego stanu zdrowia. Zaoferujemy możliwość wykonania bezpłatnie badań laboratoryjnych, o czym więcej powiemy już niebawem.

 

gala1.jpeg

 

Patroni honorowi:

Arcybiskup Metropolita Przemyski

Biskup Diecezji Rzeszowskiej

Biskup Diecezji Tarnowskiej

Wojewoda Podkarpacki

Marszałek Województwa Podkarpackiego

Prezydent Miasta Przemyśla

Prezydent Miasta Rzeszowa

Prezydent Miasta Stalowej Woli

Prezydent Miasta Krosna

Prezydent Miasta Tarnobrzega

 

 

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W GŁOSOWANIU!

 

IMG_0841.jpeg

 

 

 

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 15-11-2017 11:44
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 15-11-2017 11:46