22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU

Jak co roku na Rynku Starego Miasta harcerze z przemyskiego Hufca przekażą zebranym Betlejemskie Światełko Pokoju. Na rozpoczynającą się o godzinie 12.00 w dniu 21 grudnia uroczystość zaproszeni zostali m.in. ks. Arcybiskup Józef Michalik, Starosta Przemyski Stanisław Bajda i Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma.

W programie przewidziano gawędę Komendanta Hufca ZHP, wystąpienia zaproszonych gości, jasełka harcerskie i wspólne kolędowanie. W tym dniu harcerze będą także roznosić Betlejemskie Światełko Pokoju do zakładów pracy, szpitali i innych instytucji.

Witold Wołczyk
Kancelaria
Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl