10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jednolity Plik Kontrolny VAT - zaproszenie na bezpłatne szkolenia

W związku z planowaną ogólnopolską akcją szkoleń dla mikroprzedsiębiorców, związaną z wdrażaniem od 1 stycznia 2018 r. Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT - Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przemyślu informuje o organizacji bezpłatnych szkoleń  w ww. zakresie.

 

Szkolenia odbędą się w dniach: 7 listopada, 14 listopada, 21 listopada oraz 28 listopada br. w budynku Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu mieszczącego się przy ul. Sieleckiej 9 (parter, sala konferencyjna nr 116).

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu powinny dokonać rezerwacji jednego z ww. terminów, kontaktując się z Urzędem Skarbowym w Przemyślu, ul. Lwowska 9A - osobiście (pokój nr 414) lub telefonicznie 16 675 26 74, gdzie otrzymają pełną informację o godzinach rozpoczęcia szkoleń oraz potwierdzenie przyjęcia rezerwacji uczestnictwa w szkoleniu.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl